MAKSIMALIAM NAŠUMUI MINIMALISTINĖ LOGISTIKA

Minimalistinė logistika maksimaliam našumui

Monk's Depot – jūsų patikimas partneris ekspedijavimo ir sandėliavimo paslaugų pasaulyje. Mes ne tik suprantame verslo logiką, mes ja remiamės savo veikloje. Todėl siūlome jums tik tai, ko reikia ir tik tiek, kiek apsimoka – nieko daugiau.

Monk's Depot ekspedijavimo ir sandėliavimo principai grindžiami profesionaliu komandiniu darbu, kurio tikslas - visapusiškai patenkinti jūsų logistikos poreikius. Mūsų ekspeditoriai užtikrina savalaikę ir saugią krovinio kelionę nuo durų iki durų visoje Europoje, sutvarko krovinius lydinčius dokumentus ir pasirūpina visomis muitinės procedūromis. Sandėlio darbuotojai atlieka krovos darbus, yra atsakingi už nepriekaištingą krovinių saugojimą, perpakavimą, rūšiavimą bei likučių apskaitą.

Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus.Susisiekite su mumis šiandien ir atraskite minimalistinės logistikos maksimalų našumą.

EKSPEDIJAVIMAS

Pasirinkite Monk's Depot ekspedijavimo paslaugas ir suteikite savo verslui vienuolišką ramybę krovinių gabenimo procese. Mūsų profesionali komanda pasirūpins jūsų kroviniais nuo proceso pradžios iki pabaigos, užtikrindama sklandų ir saugų pristatymą visoje Europoje.

Krovinių pervežimas: Organizuojame krovinių pervežimą krovininiu kelių transportu bei geležinkeliais. Mes parenkame optimalų maršrutą, taip užtikrindami, kad jūsų krovinys paskirties vietą pasieks laiku ir su įmanomai mažiausiais kaštais. Galime pasirūpinti visų tipų krovinių pervežimu: žaliavų, pusgaminių, gaminių, temperatūrai jautrių, birių ir t.t. Mažiausias pervežamo krovinio kiekis – pilnas krovinys, užpildantis visą talpyklą (22-24 tonos).

Krovinio dokumentai ir muitinė: Mūsų komanda sutvarko visus krovinį lydinčius dokumentus ir pasirūpina muitinės procedūromis. Neeikvokite savo laiko ir energijos formalumams – tai atliksime mes!

Saugumas ir patikimumas: Suprantame, kad krovinys yra ne tik prekė, bet ir jūsų verslo įvaizdis. Todėl ypatingą dėmesį skiriame krovinio saugumo užtikrinimui bei jo pristatymui laiku. Kiekvienas krovinio gabenimo etapas yra kruopščiai suplanuotas ir nuolat stebimas, esant poreikiui, atliekami būtinieji pakeitimai – tai geriausia garantija, kad jūsų krovinys į paskirties vietą atvyks laiku. Mūsų vadybininkai turi nuolatinę prieigą prie platformos, leidžiančios lengvai ir patogiai sekti krovinio statusą.

Suprantame visus su krovinio gabenimu susijusius rizikos veiksnius, todėl turime ekspeditorių atsakomybės draudimą ir visuomet pasirūpiname, kad vežėjas būtų apsidraudęs CMR draudimu.

Paprastas paslaugų užsakymas ir greitas vykdymas: Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas, tiesiog susisiekite su vadybininku ir išsakykite savo poreikius. Su Monk's Depot jūs nesugaišite laiko – suderinus sąlygas, užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant.

Jūsų patogumui mes taip pat esame pasiekiami ir internetinėse platformose www.trans.eu, www.timocom.com ir www.cargo.lt.

Pasirinkdami Monk's Depot, pasirenkate patikimą ekspedijavimo partnerį, kuris suteiks jūsų verslui vienuolišką ramybę.

SANDĖLIAVIMAS

Šūkis „It's Basic, But It's All You Need“ puikiai atspindi mūsų sandėliavimo filosofiją: siekiame ekonominio efektyvumo ir siūlome bazines sandėliavimo paslaugas nereikliems produktams – tik tai, ko jums reikia ir nieko daugiau.

Monk's Depot pasirūpins jūsų prekių saugumu ir efektyviu sandėliavimu. Mūsų sandėlis skirtas visiems kroviniams, kurie nėra jautrūs temperatūros pokyčiams. Didelė sandėlio erdvė leidžia priimti net ir negabaritinius krovinius.

Sandėlio vieta: Monk's Depot sandėlis yra įsikūręs Panevėžyje, logistiniu požiūriu palankioje geografinėje padėtyje, arti svarbiausių transporto koridorių, todėl galime užtikrinti efektyvius ir greitus krovinio gabenimo sprendimus.

Geležinkelio prieiga: Mūsų sandėlis turi tiesioginę geležinkelio prieigą, leidžiančią efektyviai organizuoti ir optimizuoti krovinių judėjimą.

Pasirinkę Monk's Depot sandėliavimo paslaugas, jūs gausite:

  • Didelę sandėlio erdvę, kuri leidžia priimti ir negabaritinius krovinius.
  • Galimybę nuomotis darbo vietas ofise.
  • Saugumą. Sandėlyje yra patikimos apsaugos sistemos, saugančios nuo prekių praradimo ar sugadinimo. Taip pat esame apsidraudę civilinės atsakomybės draudimu dėl galimų pažeidimų sandėliuojant.
  • Žemus kaštus. Mes siekiame ekonominio efektyvumo, todėl mūsų Back-to-basics specializacija leidžia mums pasiūlyti žemus sandėliavimo kaštus nereikliems produktams.
  • Pilną paslaugų paketą. Patyrę Monk's Depot sandėlio darbuotojai pasirūpins krova, saugojimu, perpakavimu, rūšiavimu, svėrimu, likučių apskaita, pakrautų krovinių dokumentų pildymu bei atliks kryžminius krovinio kokybės ir kiekybės patikrinimus.
  • Paprastą paslaugų užsakymą. Norėdami užsisakyti paslaugas, tiesiog susisiekite su mumis ir išsakykite savo poreikius.

 

Monk's Depot sandėlyje mes rūpinamės jūsų kroviniais kaip savais!

Susisiekite su mumis šiandien ir atraskite paprastą ir efektyvų sandėliavimo sprendimą, naudingą jūsų verslui.

DOMINA MŪSŲ PASLAUGOS?